Ввітаємо Виноградову О.В., Заїку В.Ф., Онищенко В.В. з відзнакою МОН України – «Відмінник освіти»!!!

10:36, 24-05-2017

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 10.02.2017 № 66-к,  від 28.04.2017 № 182-к, від 10.05.2017 року за № 198-к та № 199-к  з метою відзначення науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти»:

• Виноградова Олена Володимирівна - завідувач кафедри маркетингу Державного університету телекомунікацій;
  • Заїка Віктор Федорович - завідувач кафедри телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій;
  • Онищенко Вікторія Валеріївна - завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій.

Нагородження відбулося  19 травня 2017 року на Урочистому засіданні до Дня науки у Міністерстві освіти і науки України.

Відкривав засідання вітанням освітян і науковців з днем науки Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич вручила працівникам МОН, освітянам та науковцям відомчі відзнаки. Всіх нагороджених вітав  заступник Міністра Максим Стріха.

Пишаємося визнанням наших колег і бажаємо їм подальших успіхів, плідної наукової і освітньої праці!!!