Спеціальність 075 - «Маркетинг» - не втрачайте свій шанс стати успішним!

13:07, 12-07-2019

Маркетолог - один з найважливіших фахівців у будь-якому сучасному бізнесі. Від його роботи залежить комерційний успіх підприємства, тож ефективність роботи маркетолога - питання життя і смерті для будь-якої компанії.

Всезнаюча статистика говорить, що в розвинених країнах на посадах, пов'язаних з маркетингом, трудяться від 25 до 30% всіх працівників сектора економіки.

За даними Work.ua станом на травень 2019 р. для

• 67.9% відкритих вакансій з маркетингу по Україні, роботодавці вказали заробітну плату в розмірі до 42 000 грн.
  • 26.5% оголошень з зарплатою 42 000 - 82 300 грн,
  • 2.7% з зарплатою 82 300 - 122 600 грн.

Конкурентні переваги підготовки бакалаврів з маркетингу у Державному університеті телекомунікацій:

• диплом державного ВНЗ, визнаного світовим товариством у галузі телекомунікацій;
  • гарантія працевлаштування (у т.ч. в міжнародних компаніях);
  • інноваційний практико-орієнтований зміст навчання;
  • високопрофесійні, креативні викладачі;
  • отримання сертифікатів  відомих компаній в сфері ІТ та маркетингу;
  • новітні лабораторії, сучасна матеріально-технічна база;
  • якісна англомовна підготовка;
  • надання навичок професійної роботи з ІТ-технологіями, кібербезпеки, ведення бізнесу, електронного документообігу, саморозвитку та роботи в команді;
  • повне забезпечення електронними ресурсами всіх навчальних дисциплін;
  • яскраве насичене студентське життя;
  • низька вартість контракту (більш ніж на 10 тис.грн. нижче ніж у інших ВНЗ).