Англійська мова для маркетологів

16:56, 17-04-2020

Навчання на спеціальності «Маркетинг» у Державному університеті телекомунікацій – це прекрасна можливість вивчити професійну англійську мову на рівні вільного володіння з подальшим покращенням до рівня міжнародного стандарту В2.

Унікальна пропозиція: вивчення окремих дисциплін англійською мовою.

Маркетолог — одна з найпопулярніших професій. Люди, що займаються маркетингом, постійно вчаться: конференції, вебінари, курси підвищення кваліфікації - всього і не перерахуєш. Одна з найважливіщих частин вдосконалення в цій професії - англійська мова.

Хочете бути нарозхват на ринку праці і працювати в престижній компанії?

(Success doesn't come to you. You go to it)

Тоді чому маркетологам варто вивчати англійську мову? Наведемо дві головні причини, стати затребуваним в даній професії:

• Термінологія маркетингу відбувається з англійської мови, тому вам буде простіше зрозуміти суть усіх термінів, а це особливо важливо для початківців маркетологів.
  • Найсучаснішу професійну літературу для маркетологів простіше знайти на англійській мові. Ви будете знати про новітні концепціях і кейсах, а також зможете застосувати їх на практиці, поки ваші конкуренти ще не знайомі з цими ідеями. Зверніть увагу, що не завжди ідеї зарубіжних авторів коректно переводяться на російську мову, особливо якщо ви читаєте цитату з книги в Інтернеті. Знання англійської дозволить вам точно зрозуміти, що ж хотів донести до вас автор.

Знання основ маркетингу англійською допоможе вам успішно пройти співбесіду в іноземну компанію і влаштуватися на високооплачувану роботу. Вільно жонглюючи професійною лексикою, у вас буде більше шансів проявити себе і показати хороші результати, нарощуючи кількість клієнтів і збільшуючи прибуток свого роботодавця.

Корисні посилання під час карантину

Посібники з англійської мови для маркетологів

*(Even now, your enemies are eagerly flipping through books)

• Professional English in Use: Marketing.
  • Market Leader: Marketing.
  • Business English: Marketing and Sales.
  • English for Marketing & Advertising.
  • Test Your Professional English: Marketing.

Завантажити список слів і виразів для маркетолога «Англійська мова для маркетологів: базовий словник» (*.pdf, 253 Кб)

Список слів для маркетинга «Английский для маркетинга. English for marketing»