Захист кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої із застосуванням дистанційних технологій на кафедрі Маркетингу

11:08, 22-05-2020

18 та 19 червня 2020 р. на кафедрі Маркетингу відбудеться атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня у формі захисту кваліфікаційної роботи з використанням дистанційних технологій навчання. Згідно рекомендаціям МОН України захист має здійснюватися в синхронному режимі (відеоконференція).

Проведено ряд консультацій зі студентами 4 курсу щодо організації захисту дипломної роботи із використанням хмарного сервісу платформи ZOOM. Всі здобувачі підтвердили наявність технічних можливостей для проходження процедури атестації.

Цей виключно новий досвід як для студентів так і для НПП кафедри дає поштовх розвитку додаткових компетентностей, затребуваних часом!

Бажаємо нашим студентам гідно пройти процедуру захисту кваліфікаційних (бакалаврських) робіт!

Чекаємо на зустріч з теперішніми бакалаврами вже у якості здобувачів наступного – другого (магістерського) рівня, як сходинки до успіху, кар’єрного зросту та процвітання.

Графік захисту кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій на кафедрі маркетингу

18 червня 2020

Група