Скільки отримують інтернет-маркетологи в Україні?

10:55, 07-05-2021

Однією з мотивацій для кар’єрного зростання, звичайно, є заробітня плата. І справді за роки старанного навчання, роботи над собою – має бути відповідна подяка. Адже наші знання, навички та вміння – це свого роду наш «товар», який ми намагаємося вдало продати. Саме на набуття компетенцій відповідно запитам ринку праці спрямоване навчання на маркетингу у ДУТ.

Тож розглянемо, яка винагорода чекає на митців креативу та поціновувачів рекламних слоганів – маркетологів.

Команда Serpstat провела дослідження зарплат в  найпопулярніших сферах інтернет-маркетингу по найбільш затребуваним посадам.

Результати по Україні:

SEO

$1300

$1500

Digital marketing

$1400

$2000

PPC

$1064

$1524

«Чим більше компанія, тим більше і зарплата!»

За висновками експертів період карантину виявився для Інтернет-маркетологів плідним. Пандемія, посилення обмежень, просідання офлайн-бізнесів підштовхнули масовий перехід в онлайн. З початку пандемії спостерігається збільшення попиту на фахівців з Інтернет-маркетингу. Багато компаній-роботодавців змушені шукати і використовувати нові для себе канали «виходу з положення», щоб зберегти бізнес.

По друге, ринок змінюється. Діджиталізація і перехід в онлайн стали основним джерелом комунікації з цільовою аудиторією.

Отже, важливо не стояти на місці, а адаптуватися та розвитися, підкорюючи нові вершини!

Запрошуємо підкоряти нові вершини разом з нами – у Державному університеті телекомунікацій на кафедрі маркетингу!