Наші маркетологи візьмуть участь у Міжнародному кейс-чемпіонаті “Make It Bright” компанії JTI Україна

11:57, 18-05-2021

Це командне змагання за звання найкращої ідеї з розв’язання реальної проблеми бізнесу. На учасників проєкту чекають такі етапи:

• Make It Bright Ideas Lab: 2-денний інтенсив з розробки ідей – Make It Bright Ideas Lab, протягом якого компанія поділиться інформацією про актуальні напрямки бізнесу JTI, навчить учасників використовувати методики генерування ідей та на практиці застосувати ці знання під час бізнес-гри.
  • Робота над розробкою ідеї: учасники формують команди по 2 особи, обирають один із напрямків бізнесу, пропонують своє рішення та презентують його.
  • Менторство: 10 найкращих команд разом з менторами від JTI працюватимуть над удосконаленням своєї ідеї.
  • Національний батл: 10 команд-фіналістів захищатимуть ідеї перед топ-менеджментом JTI в Україні.
  • Міжнародний фінал: На команду-переможця українського етапу чекає 2-місячна підготовка зі спеціалістами з ораторського мистецтва і підготовки презентацій. Ця команда представить нашу країну на міжнародному пітчингу ідей.

Призи кейс-чемпіонату:

• $2000 на навчання, Apple MacBook та головний приз – 6-місячне оплачуване міжнародне стажування для переможців!
  • $1500 на навчання та гаджети від Apple для 2 та 3 місця глобального змагання.
  • Цінні призи для топ-команд в Україні.

Умови участі:

• 18–24 роки.
  • Без досвіду або не більше ніж два роки фул-тайм роботи.
  • Рівень англійської – Upper Intermediate та вище.

Подати свою ідею на конкурс можна до 30.05.2021.

Для участі необхідно заповнити форму: https://bit.ly/3ekNPKa.

Довідково: JTI Україна – один з найбільших виробників тютюнових виробів в Україні. Входить до складу групи компаній Japan Tobacco International (штаб-квартира у м. Женева), міжнародного тютюнового бізнесу групи компаній Japan Tobacco (штаб-квартира у м. Токіо). В Україні компанія працює з 1999 р. У центральному офісі в Києві, регіональних офісах та на фабриці у м. Кременчук (Полтавська обл.) працює більше 800 людей.

Маєш ідею? Хочеш приєднатись або підтримати нашу команду?

Телефонуй (066)2051154 Марія Заєць, МРД-21

Офіційна сторінка проекту та більше деталей на makeitbright.com