Запрошуємо Вас здобути якісну вищу освіту за спеціальністю «МАРКЕТИНГ»

18:33, 27-07-2021

Запрошуємо Вас здобути якісну вищу освіту за спеціальністю  «МАРКЕТИНГ», яка є однією із найпрестижніших та найсучасніших, що підтверджують потенційні роботодавці наших випускників, з якими укладені договори про співпрацю. Саме   у нас Ви маєте можливість здобути затребувану  професію, яка буде конвертуватись у гроші, тому, що завдяки плідним відносинам кафедри з компаніями-партнерами, наші студенти обізнані з інноваційними напрямами діяльності маркетологів,  які є важливими для роботодавців,   а безпосередня участь наших партнерів у підготовці студентів дає їм безцінний практичний досвід, та можливість отримання сертифікатів, що є гарантованою перепусткою до успішного працевлаштування!

Перевагою навчання саме у нас є найсучасніший зміст навчання на основі потужної матеріально-технічної бази, а саме: фахова підготовка вже з першого курсу; практико-орієнтоване навчання (62% усіх занять проводиться практично);  підвищення рівня знань іноземної мови до рівня В2, отримання знань сучасних телекомунікаційних та інформаційних технологій.  Навчання студентів проходить в лабораторіях з сучасним обладнанням, є надшвидкісний  Wі-Fі. На кафедрі маркетингу діє Майстерня професійного росту для студентів – можливість спілкування з роботодавцями, практиками, професійною спільнотою.  Постійно проводяться  тренінги, майстер-класи, тематичні екскурсії на провідні підприємства.

Якщо Ви бажаєте отримати омріяну посаду в успішних та відомих компаніях, з  гідною заробітною платнею, яка  надасть вам успіх та незалежність,  -   не втратьте свій шанс, подавайте оригінали в наш вуз на спеціальність Маркетинг.