Вітаємо! Викладач кафедри маркетингу пройшов міжнародну сертифікацію Microsoft Power Platform Functional Consultant

08:20, 03-08-2021

Підвищення професійних компетенцій та кваліфікації – основа для якісного та інноваційного змісту навчання, адже лише отримавши нові знання, практичні вміння, навики та методи роботи можливо забезпечити студентів сучасною освітою, а отже і подальшим працевлаштуванням в будь-яку світову компанію.

29 липня 2021 року викладач кафедри маркетингу, д.е.н., професор Дрокіна Н.І. успішно здала екзамен PL-200: Microsoft Power Platform Functional Consultant та отримала сертифікат, який підтверджує знання, навики та вимірює здатність виконувати такі технічні завдання Microsoft Power Platform Functional Consultant: налаштовувати Microsoft Dataverse; створювати додатки з використанням Power Apps; створювати і управляти Power Automate; реалізовувати чат-ботів Power Virtual Agents; інтегрувати Power Apps з іншими додатками і службами.

Тестування проводилося у Авторизованому центру тестування Pearson Vue, який забезпечує необхідні умови для проведення надійного, якісного та справедливого для всіх електронного тестування від компаній, які розробляють і передають свої тести в міжнародну мережу тестових центрів.

Центр тестування Pearson Vue має можливість проводити тестування і сертифікацію з будь-якого продукту провідних вендорів IT-ринку, а це близько 100 компаній, серед яких: Microsoft, Cisco Systems, Adobe Systems, Oracle, Zend Technologies, Citrix, Hewlett Packard, IBM.

Щиро вітаємо Дрокіну Ніну Іванівну з міжнародною сертифікацією Microsoft.

Отриманні знання в обов’язковому порядку будуть реалізовані для покращення методичних розробок, підручників, а також методів викладання навчального матеріалу.