1 вересня - урочисте свято Дня знань!

15:16, 01-09-2021

Сьогодні, 1 вересня - урочисте свято Дня знань!

Цьогоріч на кафедру Маркетингу вступило 50 студентів.

Побажати натхнення, наполегливості, ентузіазму та віри на шляху здобування знань прийшли сьогодні батьки, друзі та радісно привітний і гостинний викладацький колектив. Ми надіємося на Ваші старання і відповідальне ставлення до навчання, адже саме Ви будете продовжувати розвивати набутий досвід попередніх напрацювань і саме Ви втілите в життя навчально-наукові знання здобуті тут разом у дружній університетській команді та професійному наставництву викладачів.

Бажаємо також  гармонійного поєднання навчального процесу із студентським дозвіллям, яке безсумніву чекає на Вас у м.Києві і буде для Вас захоплюючим, розвиваючим, пізнавальним та емоційно позитивним!

Ми дуже сподіваємось, що нам разом вдасться досягнути мети - якісно  розкрити і професійно сформувати Ваш безмежний потенціал!!! Так, за словами Леонардо да Вінчі "Якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі плоди і якщо Навчання – корінь гіркий то плід солодкий"

Будьте відкриті і креативні у здобутті знань, полюбіть навчання, бо перед Вами ще стільки цікавого і невідомого! І крокуйте за принципами Едісона, якому, до речі, винаходи біржевого телеграфу (1869) та вугільної телефонної мембрани (1870) принесли славу і гроші:

1. Практичність: "Не варто винаходити те, що не можна застосувати на практиці";
  2. Завзятість: "Якщо є амбіції, а також бажання і сили працювати і вдень і вночі, то будь-які - навіть найбільш амбіційні - плани підвладні людині".

Тож успіхів Вам, дорога студенська спільното, у здобутті нових знань та відкритті нових можливостей !!!!