Традиційне свято професії маркетолога у ДУТ: яскраві миті, незабутні враження!

18:25, 17-12-2021

Студентські роки – це не лише навчання, а й яскраві миті у житті студентської групи. І доброю традицією для наших маркетологів стала  організація та проведення значимої події, до якої кожен рік готуються і викладачі, і студенти.  Щороку ми дружною сім'єю відзначаємо професійне свято – День Маркетолога.

Неформальна атмосфера творчого об'єднання студентів та викладачів на святкуванні, безсумнівно, допомагає краще пізнати таланти один одного, здружити студентів, відчути значимість майбутньої професії.

Проректор з науково-педагогічної  роботи, доктор технічних наук, професор Беркман Любов Наумівна, привітала студентів - маркетологів із досягненнями у навчальному, науковому та громадському житті як на кафедрі, так і в житті університету.

Слова напуття нашим студентам сказав заступник директора Навчально-наукового інституту менеджменту і підприємництва, доктор технічних наук, професор Ващенко Олександр Петрович.

Щорічно всі значимі події студентського життя  другий, третій та четвертий курси оригінально  та з гумором презентують присутнім.  Так було і цього разу.  Кожна група маркетологів креативно презентувала свою команду і найкращі студенти отримували не лише вітання, а й подарунки від кафедри. А першокурсники показали чудові концертні номери – танці та пісні.

Проведення Дня маркетолога в університеті – це становлення прекрасних традицій нашого колективу, закладання фундаменту на довгострокову перспективу, і з цим завданням наші ініціативні студенти справляються чудово.

Бажаємо успіхів молодим спеціалістам у навчанні та на професійному шляху !

І нехай у житті кожного з нас будуть лише цікаві проекти, погоджені бізнес-плани, схвалені та реалізовані стратегії просування!

Фотографії