Кібербезпека 2015

13:09, 10-02-2016

Минулий 2015 рік був досить «багатим» на кібератаки і показав, що навіть найнадійніший захист великих міжнародних корпорацій схильна до злому. Навіть супер захищені компанії не встояли перед нападом хакерів. Такі, як: американська Служба управління персоналом; американська компанія з медичного страхування Anthem і Premera; сайту знайомств для подружніх зрад Ashley Madison; мережу готелів Mandarin Oriental, Hilton і Trump Hotels; британська телекомунікаційна компанія TalkTalk і гонконгський інтернет-магазин VTech.

У 2014 році група хакерів зламала відому кінокомпанію Sony Pictures, планомірно викладаючи в мережу особисті дані співробітників, піратські копії фільмів і іншої важливої ​​інформації. Атака принесла збитки від яких кінокомпанія оговтується щей досі.

У минулому році особливоъ популярністі набрали кібербанди, що займаються здирництвом. Такі ось, як хакери групи під назвою DD4BC, що використовують DDoS-атаки для вимагання грошей від інтернет-компаній, корпорацій і приватних людей.

Кіберзлочини не можна недооцінювати. Хакери розорили британський уряд на £ 3.14 млн.

Відповідно до огляду порушень правил безпеки інформації за 2015 рік (огляд PwC), середня вартість збитків через протиправних дій хакерів в великих британських компаніях коливається між £ 1.4 млн і £ 3.14 млн. У малому бізнесі витрати оцінюються в межах сум 75,000 £ і 311,000 £ .

У порівнянні з 2014 показники значно піднялися - від 233% до 273% за рік. У малому бізнесі - від 115% до 270%. І судячи з опитувань, більшість компаній очікує, що порушення продовжать збільшуватися і в 2016 році.