Стажування Bacotech

18:14, 08-12-2018

КОМПАНІЯ BACOTECH РАДА ЗАПРОСИТИ НА СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ НА СТАЖУВАННЯ.

Умови стажування:

Кандидат, який зацікавлений отримати роботу компанії надсилає своє резюме, його запрошують на співбесіду з керівником відділу.

Термін стажування 3 місяця.

Після успішного проходження співбесіди, студент запрошується на стажування, йому видається робоче місце та ноутбук.

За кандидатом закріплюється наставник, який дає йому всю необхідну інформацію по продукту з яким буде працювати студент. Студент в свою чергу вивчає матеріал, виконує практичні завдання. Стажування оплачується. По успішному закінченню програми стажування беремо людину в штат як повноцінного працівника.

Junior engineer

Вимоги:

• Знання серверної частини  Windows (MS AD, DNS, DHCP,)
  • Навички розгортання та налаштування систем Windows та / або Linux;
  • Навички використання середовища  віртуалізації: VMware та / або Hyper-V;
  • Розуміння вразливостей ІТ-інфраструктури та процесу управління ними.
  • Розуміння основ захисту інформації.
  • Знання англійської мови - середній рівень (робота з технічною документацією, спілкування з англомовною технічною підтримкою);
  • Навички спілкування та презентації;

Обов'язки:

• Вивчення нових технологій та продуктів лідерів ринку інформаційної безпеки;
  • Виконання презентацій та демонстрацій для технічних спеціалістів та керівників;
  • Проектування архітектури інформаційної безпеки відповідно до завдань замовника;
  • Розгортання рішення в процесі пілотних проектів та в рамках впровадження;
  • Надання технічної та навчальної підтримки для партнерів та клієнтів.

Компанія пропонує:

• Цікаву роботу в міжнародній компанії, пов'язану з продажем та реалізацією рішень провідних світових виробників IT-безпеки.
  • Відрядження в рамках реалізації проектів.
  • Можливість отримання нових професійних знань (у тому числі навчання за кордоном) та підвищення кваліфікації.
  • Офіційне працевлаштування
  • Сучасний офіс неподалік м. Берестейська
  • Страхування життя та медичне страхування
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.