Магістру - дипломнику

12:06, 12-12-2018

Для допуску до захисту випускної магістерської роботи повинен надати завідувачу кафедри ІКБ за 10 днів до захисту наступні документи:

1. Пояснювальну записку до магістерської роботи, перевірену нормоконтролером, підписану:

• дипломником
  • керівником
  • завідувачем кафедри.

Магістерська робота повинна мати обсяг 75–90 сторінок основного тексту (вступ, розділи, висновки) та до 15 слайдів презентації. Сторінки текстової частини нумеруються арабськими-цифрами, додержуючись наскрізної нумерації впродовж усього тексту. Номер сторінки проставляється у правому верхньому куті аркуша. Титульний аркуш включається до загальної нумерації сторінок, але номер на ньому не проставляється. Не ставиться номер сторінки також на таких структурних елементах, як «ЗАВДАННЯ», «РЕФЕРАТ», «ЗМІСТ», «ВСТУП», «ВИСНОВКИ», «ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ».

Текстова частина виконується на одному боці аркушів білого паперу формату А4 (297x210 мм). Текст виконується на комп’ютері у редакторі Word з використанням шрифту Times New Roman розміром 14 пунктів, міжрядковий інтервал – 1,5 (полуторний). З боків аркуша залишають поля: ліве - 25 мм, верхнє та нижнє - 20 мм, праве 10 мм.

Відступ від назви структурного підрозділу до тексту, або підрозділу - два рядки. Відступ від підрозділу до тексту - один рядок. Наступний підрозділ починається з відступу в два рядки. Текст основної частини, в якій викладається суть проектування чи дослідження, розділяється на розділи у відповідності до завдання. Розділи повинні мати порядкові номери арабськими цифрами (1, 2, і т.д.) та назви (заголовки). Заголовки розділів слід розміщувати посередині рядка і писати (друкувати) великими літерами без крапки після номера.

2. Подання голові Державної екзаменаційної комісії  щодо захисту магістерської роботи, заповнені та підписані директором ННІЗІ, секретарем інституту, керівником магістерської роботи.

3. Рецензію на магістерську роботу. Рецензент повинен бути кандидатом наук працювати на  іншій кафедрі. Рецензія повинна бути з оцінкою (за 5-бальною системою) і кваліфікацією 2149.2 професіонал з організації інформаційної безпеки, викладач вищих навчальних закладів.

4. Залікову книжку (заповнену).

Зверніть увагу на тему магістерської роботи, яка повинна бути одна і та ж на титульному листі пояснювальної записки, в заліковій книжці, на бланку завдання і в наказі по університету.

Зверніть увагу на правила оформлення пояснювальної записки. Особливо на оформлення титульного аркуша, таблиць, рисунків, формул, додатків, списку використаних джерел. Не забувайте перевірити орфографію.