Робота з майбутніми студентами на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

13:29, 22-02-2019

Науково-педагогічні працівники кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки постійно приділяють увагу роботі з майбутніми студентами.

На цьому тижні у гості до кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки завітали вчителі та учні спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 159 м. Києва, яких привітно зустріли доцент кафедри Гахов Сергій Олександрович, старший викладач кафедри Бондаренко Зоя Зіновіївна та студентка Євтушенко Вікторія.

Гості були ознайомлені з інноваційним змістом навчання, який запроваджено в нашому Університеті, з лабораторіями кафедри та сучасними програмними комплексами забезпечення кібербезпеки корпоративних інформаційних систем, зокрема IBM QRadar SIEM.

Майбутні студенти виявили щиру зацікавленість такими сучасними фахами як архітектор безпеки, адміністратор безпеки та аналітик безпеки, які виконують обов’язки на сучасному Security Operations Center (SOC) корпоративної інформаційної системи.

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки бажає випускникам успішної здачі ЗНО та правильного вибору майбутнього фаху!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.