Викладачі та студенти кафедри ІКБ відвідали McAfee Cybersecurity Forum на запрошення партнера кафедри компанії BAKOTECH

11:50, 12-02-2020

6 лютого 2020 року відбувся McAfee Cybersecurity Forum - спільний захід компанії-виробника McAfee і BAKOTECH, присвячений актуальним питанням кібербезпеки. В рамках форуму були розглянуті останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні і світі, а також новітні технології та підходи щодо запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак і 0-day загроз.

НА ФОРУМІ БУЛА МОЖЛИВІСТЬ ДІЗНАТИСЯ ПРО:

• Побудову архітектури адаптивної безпеки для запобігання складним і цілеспрямованим атакам згідно рекомендацій провідних міжнародних аналітичних агентств (Gartner, Forrester та ін.)
  • McAfee MVISION — сімейство хмарних продуктів, що забезпечують захист даних і блокують загрози на пристроях, в мережах, в хмарних (IaaS, PaaS, SaaS) і локальних середовищах
  • MVISION Cloud (CASB) — забезпечення захисту інформації на всьому шляху: від пристроїв до хмари (Device-to-Cloud Security)
  • Елементи та підходи до побудови сучасного SOC, ядром якого є система управління подіями інформаційної безпеки (SIEM) з можливістю автоматичного реагування
  • MVISION EDR — ключовий інструмент сучасного SOC для розслідування інцидентів з можливостями моніторингу, виявлення та реагування на складні загрози на кінцевих точках
  • Рішення класу «пісочниця» як ядра системи інформаційної безпеки для захисту мережевого, поштового та веб-трафіку

Спікерами заходу були:

1. Кевін О`Двайер віце-президент McAfee регіону ЕМЕА,
  2. Айзада Кидирбекова територіальний менеджер по роботі з клієнтами McAfee,
  3. Філіппо Сіція регіональний архітектор рішень McAfee,
  4. Іван Яковлєв інженер McAfee,
  5. Мирослав Бондар директор департамент Bakotech Group
  6. Руслан Утченко старший інженер з технічної підтримки проектів Bakotech Group
  7.  Іван Яременко керівник відділу кібербезпеки ITIS
  8.  Дмитро Редчиц інженер з інформаційної безпеки Softlist
  9.  Владислав Радецький Optidata technical lead
  10.  Олександр Поліщук Netwave information security team lead

Захід McAfee Cybersecurity Forum в першу чергу був цікавий ІТ/IБ-директорам, керівникам ІТ/ІБ-підрозділів і інших ІБ-спеціалістам, перед якими стоїть завдання побудови ефективної системи інформаційної безпеки компанії.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.