XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ 2021: Правильний вибір майбутньої професії – Твій майбутній успіх!

12:34, 10-04-2020

Вибір майбутньої професії – важливий етап в житті кожної людини. Це питання, до якого потрібно підійти максимально відповідально, адже важливо знайти не тільки цікаву і добре оплачувану професію, а й затребувану на ринку праці. А у важких проблемах сьогодення, які пов’язані з дистанційною роботою, ІТ-галузь показала себе гнучкою до будь-яких надзвичайних ситуацій.

Професія IT-фахівця безпосередньо пов’язана з сидячим способом життя і монотонною роботою. Цей факт важливо враховувати, при виборі спеціальності, тому що даний вид діяльності вимагає не тільки посидючості, але й здатності швидко концентруватися, навчатися, аналізувати і знаходити вирішення виникаючих проблем, володіти технічною англійською мовою. Ця спеціальність ідеально підходить людям з математичним або аналітичним складом розуму.

Але ІТ-галузь настільки велика, що постає питання на кого і куди йти навчатись. В цьому питанні ми допоможемо. Чому слід стати фахівцем з кібербезпеки?

 • Зараз, коли інформація є чи не найдорожчим активом, спеціалісти з кібербезпеки цінуються дуже високо. Інженер з інформаційної безпеки — це той, хто дбає про безпеку користувачів певного програмного продукту: сайту, додатку чи мережі. Такий спеціаліст потрібен кожній компанії, яка хоче працювати на міжнародному ринку.
 • Фахівець із кібербезпеки є однією з найбільш оплачуваних та найдефіцитніших IT-спеціальностей.
 • Дослідження (ISC) ² – міжнародної некомерційної організації, яка спеціалізується на сертифікації фахівців з інформаційної безпеки, показало, що питання власної кібербезпеки та захисту інформації викликає найбільше занепокоєння у представників бізнесу.
 • У порівнянні з іншими IT-галузями, у сфері кібербезпеки активно працюють молоді люди (35% – мілленіали) і жінки (24%). На думку дослідників, це пов’язано з тим, що у кібербезпеку йдуть люди з прогресивними поглядами.
 • Сфера кібербезпеки також приваблює айтішників високими зарплатами. Середня зарплатня такого спеціаліста на Glassdoor (міжнародна платформа з пошуку роботи) — 131000 доларів на рік. В Україні зарплата інженера з інформаційної безпеки стартує від 1500 доларів на місяць при середньому показнику 2400 доларів. Такі зарплати стосуються middle-спеціалістів, які працюють понад три роки.

Чому саме ми? Державний університет телекомунікацій та кафедра Інформаційної та кібернетичної кібербезпеки бере за основу якість навчання, а для цього ми:

 • Маємо висококваліфікованих викладачів, які постійно підвищують рівень своїх знань, про що свідчать захищені дисертації, отримані сертифікати;
 • Викладаємо дисципліни, які притаманні сьогоденню (Прикладне програмування, Прикладна криптологія, Безпека безпроводових, мобільних та хмарних технологій, Безпека комп’ютерних мереж, Цифрова криміналістика, Безпека Web ресурсів та ін.), знання і вміння з яких потребують роботодавці;
 • Для вдалого опанування знань та умінь, ми акцентуємо більшу увагу на практичну складову навчання, але і не забуваємо про теоретичну, бо саме на ній базуються практичні вміння.
 • Співпрацюємо з міжнародними компаніями, які беруть участь у навчанні студентів, яких ми готуємо по компетентностям даних компаній (IBM, Cisco, IT-specialist, ESET, Світ ІТ, Intrasistem та ін.). Найкращих студентів компанії запрошують до стажування з подальшим працевлаштуванням на посади з високим рівнем заробітної плати.
 • Для можливості якісного навчання у нас створені сучасні навчальні лабораторії та сучасна матеріально-технічна база, що відмічено у звітах акредитаційних комісій, що є доказовою базою.
 • Найнижча вартість навчання (з можливістю помісячної оплати) серед київських закладів вищої освіти, що посильно для багатьох сімей але при цьому з найвищою якістю навчання. Всі наведені вище критерії притаманні Державному університету телекомунікацій та спеціальності 125 Кібербезпека освітньо-професійної програми «Інформаційна та кібернетична кібербезпека» кафедри!

Хорошим стартом кар’єри, після закінчення Державного університету телекомунікацій за спеціальністю 125 Кібербезпека, стане працевлаштування до компаній-партнерів кафедри. Професія IT-фахівця добре оплачується, тому вибираючи для своєї діяльності сферу інформаційної та кібербезпеки можна бути впевненим в майбутньому!!!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 125 Кібербезпека за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 125 Кібербезпека складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 10 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів IBM, CISCO, ESET що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри IBM, ESET, EUROTELECOM, INTRASISTEM на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Переглядів: 1 659