Нарощування потужностей кіберполігону: впровадження в навчальний процес найкращі рішення з кібербезпеки

13:37, 15-04-2020

Використання сучасних рішень з кібербезпеки в навчальному процесі кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки є насамперед вимогами сьогодення. Саме на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки під час підготовки фахівців за спеціальністю 125 Кібербезпека вивчаються найсучасніші технології кібербезпеки. Нарощування потужностей кіберполігону  відбувається завдяки участі кафедри в IBM Academic Initiative.

Завдяки згуртованій роботі працівників кафедри, а саме доцента кафедри Гахова Сергія Олександровича, аспіранта кафедри Алексенко Сергія Олександровича та інженера Салівона Олександра Борисовича було встановлено та протестовано одне з таких рішень - IBM Security Access Manager, яке пропонує зручні для адміністраторів безпеки засоби управління доступом та багатофакторної автентифікації. Дана технологія буде покладена в основу дисципліни «Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах», що допоможе нашим студентам здобути знання та навички для забезпечення високого рівня безпеки при  впроваджені нових технологій та бути затребуваним на ринку праці в даній галузі, а також у дослідженнях викладачів, аспірантів та студентів.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.