Магістри кафедри ІКБ – майбутні висококласні спеціалісти

15:38, 14-06-2021

Вивчаючи дисципліну «Технології виявлення уразливостей та забезпечення безпеки Web-ресурсів» студенти груп БСДМ-51,БСДМ-52 з цікавістю оволодівали новими технологіями як на четвертому курсі з «Безпека Web-ресурсів» так і в магістратурі на п’ятому курсі під керівництвом старшого викладача кафедри ІКБ Хмелевського Р. М.

Студенти за дисциплінами поглиблюють теоретичні знання та набувають досвіду практичної роботи з сучасними сканерами захищеності Web-додатків, такими як з AppScan Standard, інструментами Kali Linux та іншими рішеннями (WAS, WASS, WASVS). Ці продукти успішно застосовуються фахівцями при проведенні захисту Web-додатків від атак завдяки автоматизації тестування уразливостей додатків. Навчання за цими курсами направлено на опанування студентами найкращих здобутків та найсучасніших рішень в галузі забезпечення безпеки Web-ресурсів, вміння приймати рішення і застосовувати отримані знання за професією, бути спроможним на ринку праці держави.

При проходженні навчання за курсом студентів зацікавили можливості сканерів безпеки і від компанії Qualys. Яка надає послуги хмарної безпеки і на сьогоднішній деньє одним з лідерів на ринку сканерів уразливостей. Після закінчення курсу «Технології виявлення уразливостей та забезпечення безпеки Web-ресурсів» 28 студентів групБСДМ-51,БСДМ-52 отримали сертифікати компанії Qualys.

Отримані знання та сертифікати допоможуть магістрам стати висококласними спеціалістами і отримати високооплачувані робочі місця.

БАЖАЄМО ВСІМ НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ І ЗВЕРШЕНЬ НА ШЛЯХУ ДО НОВИХ ВЕРШИН!

Кафедра ІКБ, ННІЗІ.