Участь у конференції «Центри обробки даних»

11:56, 04-03-2016

24 лютого 2016 року відбулася конференція «Центри обробки даних». Місце проведення: м. Київ, Торгово-Промислова  Палата України по вул. Велика Житомирська, 33

Кафедра інфокомунікацій взяла участь в роботі конференції. Під час проведення конференції працювали наступні секції:

1.Технології, тенденції і проекти ринку ЦОД;

2.Системи електроживлення і охолодження ЦОД;

3.Сервері і системи зберігання даних для ЦОД;

4.Обробка і захист даних, вимірювання і контроль в ЦОД.

Найбільш цікавими були наступні доповіді:

• «Замовники проти проектувальників» (Олексій Солодовніков, Управляючий директор Uptima Institute, Росія і держави СНГ);
  • «Сьогоденні визови безпеці електронному бізнесу» (Володимир Малиновський, керівник продаж рішень Дата-Центра, Latteltcom.
  • «Сервери IBM Power Systems і системи зберігання даних IBM» (Сергій Гуліда, Pre-Salts Manager, Integrity Vision LLC.
  • «Програмно-визначені і All-Flash масиви, як майбутнє систем зберігання  від NetApp». (Дмитро Березенко,  Senior Engineer for Storage Systems компанії «Мегатрейд»
  • Додаткові послуги хмарних обчислень ЦОД «Парковий». (Данило Бєлов, менеджер проектів, UCloud – НАЦІОНАЛЬНА ПУБЛІЧНА ХМАРА)