XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Чергове робоче заняття студентів – учасників Всеукраїнського конкурсу “Професіонали майбутнього”

14:58, 19-05-2016

На кафедрі Інфокомунікацій пройшло чергове робоче заняття студентів – учасників Всеукраїнського конкурсу “Професіонали майбутнього”:

  • Криворот Ігор Анатолійович, ІМД-41;
  • Кононенко Владислав Вікторович, ІМД-41;
  • Заманський Микита Юрійович, ІМД-42;
  • Сьомкін Олексій Валерійович, ІМД-42;
  • Цапенко Олександр Анатолійович, ТСД-42,

під керівництвом куратора зав. кафедри Інфокомунікацій, д.т.н., професора Жураковського Богдана Юрійовича.

Мета дослідження полягає в наступному.

Користувач за допомогою додатку на своєму смартфоні, здійснює керування віддаленим комп’ютером (із встановленим 3G-модемом), планшетом з підтримкою технології 3G чи навпаки комп’ютера (із встановленим 3G-модемом) зі сматфоном чи планшетом через мережу оператора мобільного зв’язку. З’єднання відбувається аналогічно алгоритму здійснення телефонного дзвінка. Запит надходить у сервісне ядро IP/MPLS, де обробляється та надходить до адресованого пристрою.

Зроблено висновок про перспективність використання програми “Інтернет речей”, як засобу реалізації послуг, для використання в мережах широкосмугової передачі даних, при реалізації проекту на тему: “Технічні рішення для впровадження нових послуг з використанням технологій широкосмугової передачі даних”.

За результати заняття підготовлено звіт для організатора конкурсу ПрАТ “МТС Україна” на тему: “ Розробка програми “Інтернет речей” для використання в мережах широкосмугової передачі даних”.

Читайте також
Переглядів: 3 118