Засідання кафедри ІКТ

09:00, 24-03-2017

22 березня 2017 року відбулася робоча нарада кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій Державного університету телекомунікацій.

Місце проведення: приміщення кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій.

Час проведення: 14:00.

Засідання проводив доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри ІКТ Жураковський Богдан Юрійович.

Під час засідання були розглянуті такі питання:

• Завдання кафедри з підвищення рівня навчальнометодичної, наукової та виховної роботи (доповідав завідувач кафедри Жураковський Б. Ю.).

Б. Ю. Жураковський звернув увагу на посилення вимог викладачів до підготовки студентів, відповідності рівня підготовки фахівців галузі інфокомунікацій сучасним вимогам.

Завдання:

НПП переглянути та відкоригувати зміст робочих навчальних програм у світі інноваційних освітніх технологій; поліпшити якість атестаційних робіт (проектів) на ОКР бакалавр, спеціаліст та магістерських робіт. Зупинився на науковій роботі, участі в організації та проведенні науково-тенічних, методичних конференцій, залученні студентів та аспірантів до наукової роботи. Необхідно працювати над освоєнням, забезпеченням та перспективним розвитком матеріально-технічної бази лабораторії кафедри  (к. 215). Б. Ю. Жураковський охарактеризував місце кожної навчальної дисципліни (закріпленої за кафедрою) в структурно-логічній схемі підготовки студентів, показав взаємозв’язок з дисциплінами загальної підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Було наголошено на необхідності активізувати профорієнтаційну роботу.

• Різне.