Участь у роботі Дванадцятої галузевої конференції «Структуровані кабельні системи. СКУД та відеонагляд»

11:05, 06-04-2017

05 квітня 2017 в Торгово промисловій палаті України відбулася Дванадцятої галузевої конференції «Структуровані кабельні системи. СКУД та відеонагляд». Кафедра інформаційно-комунікаційних технологій прийняла активну участь у роботі тематичних секцій.

Конференція складалася з тематичних секцій:

- Нові можливості та сервіси на базі монтажного обладнання і рішення світових виробників СКМ.

Доповіді:

1. Panduit. Нові рішення для кабельних систем офісу та  ЦОД. – Сергій Сопов, регіональний менеджер Panduit.
  2. PDU від Raritan – еталон розумного управління живленням. Rob Suijkerbuijk. Regional Sales Manager CEE & MEA.
  3. Прості рішення для великих завдань. Обладнання Schroff.Conteg, KUB – Олександр Калюжний, спеціаліст відділу СКС, компанія «Мегатрейд».

- Відеонагляд та СКУД: інновації, технології, проекти.

Доповіді:

1. Вибір правильного диску для ринку відеонагляду – Анна Рижова,  Senior Territory Sales Representative, Seagate.
  2. Кібербезпека та надійність в комплексних проектах з Axis, Samsung I Milestone. - Альона Швєцова, директор по продажам IQ Trading.
  3. PartizanCloud – відеосховище майбутнього – Андрій Русан, директор по розвитку компанії PartizanTechnology.
  4. Рішення Huawei для відеоспостереження – Петро Андрухович, продакт-менеджер компанії Huawei.
  5. Нове покоління систем контролю та управління доступом – Денис Мусич, директор ООО «Смарт Секьріті».
  6. Інновація Mobotix – нова платформа відеоспостереження – Анатолій Глухов, виконавчий директор компанії «Юнітоп».

В рамках роботи конференції біло проведено знайомство з виставковою експозицією.