XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

ВІДКРИТТЯ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ КАФЕДРИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

14:29, 09-04-2020

Шановні колеги, своєчасно та інноваційно відповідаючи на виклики сьогодення, Державним університетом телекомунікацій було відкрито кафедру штучного інтелекту, яка буде навчати основам роботи з нейронними мережами і вирішувати завдання, що пов'язані зі штучним інтелектом.

Кафедра «Штучного інтелекту» готуватиме бакалаврів за однією з найпопулярніших і затребуваних сьогодні спеціальностей. За принципом «від простого до складного» з нами ви навчитеся вирішувати задачі будь-якої складності, що пов'язані із застосуванням штучного інтелекту.

Особливо принциповим для Державного університету телекомунікацій є застосування у навчальному процесі ряду інновацій, які на кафедрі Штучного інтелекту також будуть реалізовані вже з першого вересня цього року, а саме:    

 • навчання за спеціалізацією починається вже з першого курсу, а не з третього, як в інших навчальних закладах...;    
 • у кожного у рамках навчального процесу є можливість абсолютно безкоштовно отримати сертифікати, що видаються компаніями-партнерами кафедри;
 • в університеті впроваджено посилене вивчення англійської мови протягом усіх років навчання;
 • практика, практика ... і ще раз практика! Більш, ніж 60% занять - це практичні заняття.
   

З нами ви навчитеся основам вирішення завдань, що пов'язані із використанням штучного інтелекту:

 • розпізнавання образів та обробка зображень. Ви дізнаєтеся, як розпізнаються образи, емоції і особи; як створюються автопілот автомобілів; як проводиться детекція рухомих об'єктів, розпізнавання рукописного тексту, визначення віку по фото, і визначення рис характеру людини по фото;
 • обробка текстів, робота з мовними завданнями. Визначення категорій статей, затребуваність товару або послуги за стрічками соціальних мереж, визначення типажу людини по тексту, переклад з однієї мови на іншу, визначення художнього рівня тексту.
 • розпізнавання мови, обробка аудіо сигналів. Розпізнавання тексту по мові, розпізнавання емоцій по голосу, виявлення конфліктних розмов в дзвінках колл-центру, розпізнавання диктора-людину по голосу, верифікація входу в телефон по голосу для виключення шахрайства, розпізнавання стилю пісні і підбір схожих по стилю композицій на основі наявного плейлиста;
 • прогнозування часових процесів. Боти, які торгують на Forex; провісники погоди; оцінка результатів хімічних реакцій; оцінка ризиків по кредитах; оцінка термінів виконання типового проекту; оцінка нерухомості по заданих параметрах.
 • машинна творчість. Генерація голосу, створення фото «за умовами» (як, наприклад, хтось буде виглядати через 50 років), генерація рукописних цифр або рукописного тексту певним почерком, написання віршів і пісень, створення текстового опису до картинки, написання музики та ще багато чому цікавому...
   

Ласкаво просимо до нашої команди.

Якщо ти мотивований, і хочеш поповнити ряди впевнених у собі і успішних людей - будемо раді бачити тебе! Вибір за тобою!

Думай!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Комп’ютерні науки (Освітня програма «Штучний інтелект») за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Комп’ютерні науки (Освітня програма «Штучний інтелект») складає 21000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ 25900 грн. на рік та НАУ 25700 грн. на рік.

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Штучного інтелекту готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 11 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Штучного інтелекту. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 801