Новий кліп гурту RAMMSTEIN створив штучний інтелект

10:30, 14-04-2020

Друзі, на кафедрі штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій ми плануємо займатися не тільки розпізнаванням образів, але і створенням відеороликів із застосуванням штучного інтелекту. Це дуже цікаво. Чого вартий, як приклад, кліп німецької групи Rammstein, який випустили у прокат 22 листопада минулого року на пісню Ich Weiß Es Nicht, створений з використанням штучного інтелекту.

Як говориться в описі кліпу на YouTube, відео зняли за допомогою генеративно-змагальної мережі (Generative Adversarial Networks, GAN) - алгоритму, в основі якого лежать дві нейромережі, здатні генерувати й аналізувати тисячі зображень.

Для створення монохромного і похмурого відео штучний інтелект був забезпечений великою кількістю матеріалу для створення нової послідовності зображень.

Ролик починається із зображення равликів і метеликів, а потім переростає в сотні штучно згенерованих обличь, що змінюють один одного.

Посилання на відео: https://www.youtube.com

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.