XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Штучний інтелект та інновації ДУТ - це гарантія твого яскравого майбутнього

13:33, 03-05-2020

На відміну від інших університетів студенти Державного університету телекомунікацій починають навчання по спеціальності вже з першого курсу, а не з третього!

Вже з першого курсу наші студенти отримують «дорожню карту» по освітній програмі «Штучний інтелект» – свого подальшого навчання та перспектив працевлаштування як за фахом, так і в суміжних галузях.

Кафедра штучного інтелекту визначила цей крок одним із найважливіших етапів адаптації процесу навчання до принципово нової освітньої моделі, що забезпечить нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, привабливість їх для фірм та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненою спеціальністю.

Як результат, починаючи вже з першого (а не з третього, як в інших вишах) курсу наші студенти навчаються проектуванню інтернет-додатків із використанням елементів штучного інтелекту, створенню сучасних систем на основі методів штучного інтелекту для розв’язання задач прогнозування розвитку процесів різної природи, розпізнаванню образів, тощо.

Приєднуйтесь до нашої команди освітньої програми «Штучний інтелект», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 - Штучний інтелект" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 411