XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

У Державному університеті телекомунікацій щодо трендів у сфері IT знають все!

13:48, 17-05-2020

На відміну від більшості інших вищих навчальних закладів Києва, та, і України в цілому, в Державному університеті телекомунікацій щодо трендів у сфері IT знають все. Тому, що бути в тренді - означає йти в ногу з часом, бути в курсі того, що модно і популярно, в тому числі і в сфері IT.

Ось, наприклад, що буде вважатися трендом в сфері IT на 2020 рік:

  • штучний інтелект (ШІ)

ШІ-виконує творчі функції, які традиційно вважаються прерогативою людини. ШІ робить існуючі продукти інтелектуальними. Штучний інтелект не живе окремим життям, його інтегрують в уже наявні продукти, таким чином, вдосконалюючи їх. Ось тому, в цьому році балу сформована кафедра Штучного інтелекту;

  • автономні системи (дрони, роботи, безпілотні автомобілі)

У попередніх новинах ми вже розповідали про рецепт піци, який «розробив» ШІ до цього додайте доставку піци дронамі в Новій Зеландії, плюс стартап Zipline, який використовує безпілотники для доставки медикаментів в сільські райони Руанди, і багато іншого ...

  • інтернет речей

Це глобальна мережа підключених до Інтернету фізичних пристроїв - «речей», оснащених сенсорами, датчиками і пристроями передачі інформації, які об'єднані завдяки підключенню до центрів контролю, управління і обробки інформації. І така у нас є кафедра, з найсучаснішим обладнанням, що дозволяє реалізовувати найнеймовірніші проекти;

  • периферійні обчислення

Це принцип побудови ієрархічної ІТ-інфраструктури, при якому обчислювальні ресурси частково переміщуються з ядра - центрального дата-центру на периферію і розташовуються в безпосередній близькості від місця створення первинних даних для їх первинної обробки.

А ще слід відзначити аналітику великих даних, блокчейн, віртуальну і доповнену реальність, хмарні технології і мережі 5G.

Приєднуйтесь до нашої команди освітньої програми «Штучний інтелект», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

Telegram: https://t.me/dut_ai_2020

Viber: https://invite.viber.com/

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 - Штучний інтелект" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 264