У Державному університеті телекомунікацій щодо трендів у сфері IT знають все!

13:48, 17-05-2020

На відміну від більшості інших вищих навчальних закладів Києва, та, і України в цілому, в Державному університеті телекомунікацій щодо трендів у сфері IT знають все. Тому, що бути в тренді - означає йти в ногу з часом, бути в курсі того, що модно і популярно, в тому числі і в сфері IT.

Ось, наприклад, що буде вважатися трендом в сфері IT на 2020 рік:

• штучний інтелект (ШІ)

ШІ-виконує творчі функції, які традиційно вважаються прерогативою людини. ШІ робить існуючі продукти інтелектуальними. Штучний інтелект не живе окремим життям, його інтегрують в уже наявні продукти, таким чином, вдосконалюючи їх. Ось тому, в цьому році балу сформована кафедра Штучного інтелекту;

• автономні системи (дрони, роботи, безпілотні автомобілі)

У попередніх новинах ми вже розповідали про рецепт піци, який «розробив» ШІ до цього додайте доставку піци дронамі в Новій Зеландії, плюс стартап Zipline, який використовує безпілотники для доставки медикаментів в сільські райони Руанди, і багато іншого ...

• інтернет речей

Це глобальна мережа підключених до Інтернету фізичних пристроїв - «речей», оснащених сенсорами, датчиками і пристроями передачі інформації, які об'єднані завдяки підключенню до центрів контролю, управління і обробки інформації. І така у нас є кафедра, з найсучаснішим обладнанням, що дозволяє реалізовувати найнеймовірніші проекти;

• периферійні обчислення

Це принцип побудови ієрархічної ІТ-інфраструктури, при якому обчислювальні ресурси частково переміщуються з ядра - центрального дата-центру на периферію і розташовуються в безпосередній близькості від місця створення первинних даних для їх первинної обробки.

А ще слід відзначити аналітику великих даних, блокчейн, віртуальну і доповнену реальність, хмарні технології і мережі 5G.

Приєднуйтесь до нашої команди освітньої програми «Штучний інтелект», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

Telegram: https://t.me/dut_ai_2020

Viber: https://invite.viber.com/

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.