XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Професії, що пов'язані зі штучним інтелектом - вже сьогодні стають найбільш затребуваними

12:37, 24-05-2020

Шановний абітурієнт. Сьогодні, перед тобою стоїть складне питання вибору своєї майбутньої професії. Дозволь, в такому випадку, трохи тобі допомогти, і, надавши кілька фактів, показати, наскільки затребуваним і перспективним стає все, що пов'язано з Штучним Інтелектом.

Факт того, що Штучний Інтелект є передвісником нового покоління технологій неможливо оскаржити. Повільно, але вірно Штучний Інтелект з'являється в програмному забезпеченні для бізнесу, і так буде тривати в найближчому майбутньому.

Штучний Інтелект - це програмне забезпечення, призначене для навчання, без втручання третіх осіб. Зараз ця технологія штурмує сферу роздрібної торгівлі.

Ну а тепер давайте подивимося на найцікавіші факти про штучному Інтелекті!

Штучний інтелект може писати.

Штучний Інтелект займається самонавчанням і пише. Наприклад, Google створив систему, з встановленим Штучним Інтелектом, яка навчилася грати в ігри на приставці Atari 2600.

Трохи тренувань і, здавалося б, звичайне програмне забезпечення «нагинає» самих топових гравців в світі.

Штучний Інтелект зможе перемогти складні захворювання.

Штучний Інтелект зробить людське життя зручним, і зможе знищити деякі складні захворювання. Причина, по якій Штучний Інтелект може боротися з складними захворюваннями, криється в аналізуванні молекулярних даних людини.

Це чудо технологічної думки може ідентифікувати, а також аналізувати хвороби, створюючи нові ліки і способи лікування за незначні пару годин.

Наприклад, дослідники з USC Viterbi School of Engineering, створили алгоритм, який використовується для збору поведінкових, демографічних та епідемічних даних про хвороби для того, щоб спроектувати сценарії поширення хвороби.

За допомогою комп'ютерних симуляцій дослідники подивилися, як буде поширюватися туберкульоз на території Індії, або енцефаліт в Америці.

В обох симуляцій фахівці виявили, що алгоритм зумів виконати величезну роботу в розробці способів по скороченню захворювань за допомогою обміну інформацією про ці захворювання між тими, хто найбільш схильний до ризику.

Штучний Інтелект може перебудовувати себе.

Є такий робот, який зумів переробити себе після того, як у нього відібрали 2 з 6 діючих ніг. Робот не міг зрозуміти, чому це сталося, але шляхом проб і помилок вийшов з такого, здавалося б, згубного положення.

Процес займає 15 хвилин на адаптацію і рішення найпростіших проблем. Натхненням до цієї технології відновлення стали тварини, які здатні пристосовуватися до травм.

Це лише мала частка того, де може бути застосовний Штучний Інтелект. І кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій зможе тобі допомогти не тільки знайти одну з найбільш затребуваних професій, а й написати свою особисту сторінку в історії інформаційних технологій.

Приєднуйся до нашої команди освітньої програми «Системи штучного інтелекту», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Комп’ютерні науки (Освітня програма «Штучний інтелект») за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Комп’ютерні науки (Освітня програма «Штучний інтелект») складає 21000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ 25900 грн. на рік та НАУ 25700 грн. на рік.

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Штучного інтелекту готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 11 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Штучного інтелекту. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 771