Штучний інтелект китайського Alibaba зміг пройти тест Тьюринга

14:52, 14-09-2020

Китайська корпорація Alibaba розробила систему штучного інтелекту, призначену для автоматизованого копірайтингу рекламних текстів.

Їх робот здатний генерувати до 20 тисяч рядків тексту, і вже пройшов успішно тест Тьюринга ...

Кафедра штучного інтелекту пропонує своїм студентам отримати унікальні знання про сучасну технологію, без якої зараз не справляються ні одна з галузей життєдіяльності сучасної держави.

Ми хочемо повідомити всім, хто цікавиться технологіями майбутнього, що Китайський інтернет-гігант Alibaba розробив програму для генерування рекламних текстів з Інтернет-магазинів на основі штучного інтелекту. Даний робот-копірайтер здатний обробляти до 20 тисяч рядків тексту.

Варто відзначити, що робот, який пройшов тест Тьюринга, показує здатність машин працювати «як людина». Даний штучний інтелект навчився техніці рекламного копірайтингу за допомогою аналізу величезної кількості рекламних текстів на таких торгових майданчиках Alibaba, як Tmall і Taobao.

Чи варто боятися копірайтерам втрати роботи? Ні. Інструмент на базі ШІ від Alibaba планується зробити їх корисним помічником. Для роботи фахівцям досить налаштувати стиль написання і вибрати запропонований варіант тексту, створений програмою. Це значно спростить і прискорить процес написання рекламних текстів.

Це лише мала частка того, де може бути застосовний Штучний Інтелект. І кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій зможе допомогти тобі не тільки знайти одну з найбільш затребуваних професій, а й написати свою особисту сторінку в історії інформаційних технологій.

Приєднуйся до нашої команди, щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.