А як щодо застосування ШІ у повсякденному житті?

14:10, 02-04-2021

Державний Університет Телекомунікацій запрошує вас долучитися до найпопулярнішого напрямку в сфері науки «Штучного інтелекту».

Штучний інтелект (ШІ) — це створена людиною система, здатна обробляти нову інформацію, пов’язувати її з наявним знанням, і, відповідно до отриманих даних, формувати своє власне уявлення про об’єкти пізнання. Завдяки цій системі багато речей, які раніше здавалися фантастикою, сьогодні стають реальністю.

У побуті основним прикладом є розробка та впровадження «розумних будинків». Перші версії таких будинків вже представлені на виставках сучасної техніки. Зараз розробники надають можливість віддаленого доступу до певних компонентів (наприклад дистанційне ввімкнення пристроїв, налаштування клімат-контролю, відеоспостереження в режимі онлайн), але у майбутньому передбачається, що система будинку буде аналізувати поведінку мешканців та налаштовувати роботу окремих компонентів відповідно до їхніх звичок.

Ми живемо у час неймовірно швидкого технологічного прогресу. Алгоритми ШІ вже сьогодні допомагають автоматизувати різні процеси — від елементарної відправки листів до бронювання авіаквитків.

Якщо саме ці напрямки тобі цікаві, ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити та модернізувати світ, в якому ти живеш, почни вивчати Штучний інтелект разом із нами! Кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе на навчання!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.