XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Навіщо програмісту вчити англійську?

14:37, 08-04-2021

Життя сьогодні змінюється занадто швидко, а сучасні інформаційно-комунікаційні технології ще швидше. Працівники сфери ІТ, як ніхто інший, розуміють, що без знання англійської професійне зростання неможливе. Всі програми написані англійською, IT фахівці постійно спілкуються з колегами-носіями мови.

Розглянемо кілька переваг вивчення англійської мови:

  • Фахівцям IT сфери потрібно розуміти комп'ютерні професійні терміни англійською, і не просто знати переклад, а оперувати цими поняттями вільно і правильно.
  • До того ж, у багатьох мовах програмування відсутній русифікований інтерфейс, тому знання англійської просто must-have.
  • Також англійська потрібна для читання технічної документації та довідкових матеріалів.
  • Знання англійської - шлях по кар'єрних сходах
  • На Заході дуже цінують українських та російських програмістів, але спілкуватися з ними, звичайно ж, краще англійською.
  • Якщо фахівець хоче постійно розвиватися і вдосконалюватися, йому не обійтися без відвідування вебінарів, курсів і семінарів, які ведуть відомі експерти і звичайно ж, ведуть англійською мовою.
  • Підйом по кар'єрних сходах програмістом неможливий без знання мови. Адже іспит з нього вам доведеться здавати щороку, якщо ви працюєте в EPAM, або використовувати кожен раз при співбесіді на роботу. Мрієте працювати в Google? Вивчайте мову!

Отже, у вас є сильні і слабкі сторони, які ви можете з користю використовувати або покращувати. Використовуйте переваги. Постарайтеся отримати користь з того, чим ви володієте краще за інших.

Оскільки цей напрямок є актуальним та затребуваним на ринку праці, Державний університет телекомунікацій запровадив посилене вивчення англійської мови. З першого курсу студенти вивчають англійську мову три рази на тиждень, а з третього курсу 20% дисциплін фахового спрямування викладається англійською. Тому, ми пропонуємо вам долучитися до студентської спільноти та поринути в світ Штучного інтелекту!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 309