Переваги штучного інтелекту на різних підприємствах

13:51, 21-05-2021

Сьогодні ця технологія надзвичайно популярна в індустрії роздрібної реклами, так як дозволяє компаніям/ підприємствам отримати значні переваги перед тими, хто скептично ставиться до таких технологічних інновацій.

Аналітика даних

Штучний інтелект - це технологія, яка дозволяє компаніям збирати дані з усього інтернету і організовувати їх відповідно до конкретних цілей компанії. Наприклад, банки можуть збирати дані про кредитні продукти та споживачів, які їх використовують. Також штучний інтелект може спрогнозувати види товарів і послуг, які будуть більш привабливими для певних клієнтів.  Штучний інтелект дозволяє розробці нових кредитних продуктів і продавати їх споживачам з урахуванням соціально-демографічної інформації і навіть пори року.

Моніторинг громадської думки

Штучний інтелект також може збирати дані про споживчі інтереси та настрої клієнтів щодо певних продуктів у соціальних мережах. Програма здатна обробляти зібрану інформацію та готувати звіти для компаній. Це допоможе вам створювати цільові оголошення та вирішує проблеми, з якими стикаються клієнти якомога швидше.

Вищезгадане використання штучного інтелекту в роздрібній торгівлі є лише невеликою частиною загального потенціалу для активного розвитку та вдосконалення технологій. І всі люди, які працюють в роздрібній торгівлі і хочуть залишатися конкурентоспроможними, повинні стежити за розвитком штучного інтелекту.

Приєднуйтесь до кафедри штучного інтелекту в Державному університеті телекомунікацій, якщо цей напрямок Вас цікавить і Ви бачите в ньому майбутнє!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.