XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Переваги штучного інтелекту на різних підприємствах

13:51, 21-05-2021

Сьогодні ця технологія надзвичайно популярна в індустрії роздрібної реклами, так як дозволяє компаніям/ підприємствам отримати значні переваги перед тими, хто скептично ставиться до таких технологічних інновацій.

Аналітика даних

Штучний інтелект - це технологія, яка дозволяє компаніям збирати дані з усього інтернету і організовувати їх відповідно до конкретних цілей компанії. Наприклад, банки можуть збирати дані про кредитні продукти та споживачів, які їх використовують. Також штучний інтелект може спрогнозувати види товарів і послуг, які будуть більш привабливими для певних клієнтів.  Штучний інтелект дозволяє розробці нових кредитних продуктів і продавати їх споживачам з урахуванням соціально-демографічної інформації і навіть пори року.

Моніторинг громадської думки

Штучний інтелект також може збирати дані про споживчі інтереси та настрої клієнтів щодо певних продуктів у соціальних мережах. Програма здатна обробляти зібрану інформацію та готувати звіти для компаній. Це допоможе вам створювати цільові оголошення та вирішує проблеми, з якими стикаються клієнти якомога швидше.

Вищезгадане використання штучного інтелекту в роздрібній торгівлі є лише невеликою частиною загального потенціалу для активного розвитку та вдосконалення технологій. І всі люди, які працюють в роздрібній торгівлі і хочуть залишатися конкурентоспроможними, повинні стежити за розвитком штучного інтелекту.

Приєднуйтесь до кафедри штучного інтелекту в Державному університеті телекомунікацій, якщо цей напрямок Вас цікавить і Ви бачите в ньому майбутнє!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 1 103