XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Штучний інтелект в україні: сфери впровадження

19:55, 28-06-2021

Перші дві сфери, звичайно, освіта і наука. Основне завдання освіти в розвитку штучного інтелекту - підготовка кваліфікованим кадрів. У сфері загальної середньої освіти планується організувати курси для педагогів по роботі з основами ШІ, а також розвивати цифрову грамотність серед школярів (застосування цифрових інструментів для вирішення прикладних завдань, пошук інформації в інтернеті, захист персональних даних, медіаграмотність і так далі).

Що стосується вищої освіти, то тут планується залучати IT-фахівців для розробки освітніх програм та атестації здобувачів вищої освіти.

Також згідно з концепцією в Україні будуть стимулювати наукові дослідження в сфері штучного інтелекту, підтримувати наукове співробітництво з міжнародними дослідними центрами.

Основне завдання в сфері кібербезпеки при розвитку ШІ - захистити комунікаційні, інформаційні та технологічні системи. Планується також створення національних інформаційних систем, платформ і продуктів, щоб зменшити частку іноземного програмного забезпечення.

У сфері інформаційної безпеки застосування ШІ сприятиме забезпеченню національних інтересів. Зокрема, будуть виявляти, запобігати і нейтралізовувати інформаційні загрози.

На кафедрі Штучного інтелекту розроблена освітня програма для підготовки високо кваліфікованих кадрів. Приєднуйтесь до нашої команди!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 1 070