Збори науково-педагогічного складу та студентів

12:19, 02-10-2014

25 вересня 2014 року відбулися загальні збори науково-педагогічного складу та студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва..

На зборах була представлена наступна інформація:

1. основні напрямки діяльності дирекції, кафедр та здобувачів вищої освіти, щодо виконання вимог Закону України від 01.07.2014р. «Про вищу освіту» ( Дзюба Василь Маркович).

2. Презентація кафедр інституту

• завідувач кафедри Менеджменту і бізнес-моделювання Тупкало Віталій Миколайович,
  • завідувач кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності   Петькун Світлана Михайлівна,
  • завідувач кафедри Управління інноваційною діяльністю Гудзь О.Є.

3.Історико-методологічні засади підготовки фахівців з напрямку «Менеджмент» Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва (доповідач Єщенко Петро Степанович).

4. Доповідь голови студентської ради інституту Бондар Аліни Олександрівни про склад, основні напрямки діяльності та перспективи розвитку студентського самоврядування.

Директор Дзюба Василь Маркович зазначив, що основна ідея нашого інституту – робота на перспективу. Ми повинні зосередитись на втіленні проектів розвитку ННМП та пошуку нових ідей, що наблизить наш уні­верситет до світових стандартів. Для до­сягнення мети сподіваюсь на спів­працю з усіма інститутами та безпосередню участь.

Насамкінець директор інституту висловив вдячність співробітникам усіх кафедр інституту за плідну працю. Адже, попри певні складнощі, інститут впевнено крокує у майбутнє .

Спеціалізація: Менеджмент

Спеціалізація: Менеджмент