Вітаємо науковців! Відкрито докторську раду з економіки!

08:19, 30-09-2016

ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ! У ДУТ ВІДКРИТО ДОКТОРСЬКУ РАДУ З ЕКОНОМІКИ!

29 вересня 2016 року Рішенням Атестаційної Колегії Міністерства освіти і науки України у Державному університеті телекомунікацій створено спеціалізовану  вчену ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».

Вітаємо всіх науковців з цією подією. Бажаємо плідної роботи, дослідницької наснаги та високих наукових досягнень!

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз