Про проведення науково-практичної конференції

11:20, 22-12-2016

20 грудня 2016 р. в Державному університеті телекомунікацій відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми управління та економічного розвитку в умовах інформатизації суспільства», яку проводив Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва.

Тематика конференції була спрямована на розгляд наступних крайнє важливих для України питань:

• економіка та управління підприємствами;
  • економіка та управління національним господарством;
  • інформаційні інновації у документно-аналітичній сфері.

В конференції прийняли участь 76 наукових і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Робота конференції проводилась по трьом секціям. Було розглянуто широке коло питань щодо проблем розвитку ІКТ галузі України, інноваційного розвитку підприємств, забезпечення їх економічної стійкості, виходу українських підприємств на європейський ринок, соціально-економічних проблем формування інформаційного суспільства тощо.

Матеріали конференції будуть опубліковані у відповідному збірнику тез доповідей.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність