СЕМІНАР АСКОД ORACLE DAY

12:46, 02-04-2017

31 березня 2017 року представники Державного університету телекомунікацій – директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, канд. техн. наук Федюнін С.А., завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності, канд. філос. наук, доц. Петькун С.М., доценти кафедри документознавства та інформаційної діяльності: канд. філол. наук Зозуля Н.Ю., канд. істор. наук Курас Д.І., канд. істор. наук Петров О.О. – взяли участь у  семінарі АСКОД ORACLE DAY, що присвячений рішенням для держаних органів влади на основі системи електронного документообігу АСКОД та системи керування базами даних Oracle.

Семінар був організований Приватним акціонерним товариством «Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» спільно з найбільшим у світі виробником програмного забезпечення Oracle.

З вітальним словом виступив Генеральний директор «Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» Кахута Віктор Федорович

Під час цього заходу дізналися про нові функціональні розробки системи електронного документообігу АСКОД та інновації корпорації Oracle.

Досвідчені фахівці компанії ІнфоПлюс продемонстрували особливості переходу на безпаперовий документообіг, нові можливості планшетних рішень для керівництва та надання електронних послуг на основі програмного забезпечення АСКОД.

Спеціалісти компанії Oracle провели презентацію хмарних рішень Oracle Database та вирішення питань безпеки інформації.

В рамках семінару було продемонстровано досвід впровадження комплексних проектів у різних регіонах України «з перших рук» – провідні спеціалісти розповіли про те, як досягти максимального результату, використовуючи весь спектр функціональних можливостей програмного забезпечення АСКОД та Oracle Database.

На сьогодні, подібні заходи досить актуальні для українського суспільства, зокрема для представників навчальних закладів, влади та для підприємств будь-яких форм власності, зацікавлених у впровадженні безпаперових технологій на основі систем електронного документообігу у своїй управлінській та виробничо-господарській діяльності, автоматизації процесів надання адміністративних та інших послуг, у тому числі в електронній формі, а також підготовці фахівців відповідного рівня.