Студентська наукова конференція "Соціальні та економічні проблеми розвитку інформаційного суспільства"

11:54, 10-12-2014

9 грудня 2014 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та підприємництва, в приміщенні оновленої  414 аудиторії, відбулась студентська наукова конференція «Соціальні та економічні проблеми розвитку інформаційного суспільства» .

Відкрив конференцію голова оргкомітету - кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, директор інституту Дзюба Василь Маркович.

Учасників конференції, від імені ректора та ректорату Університету привітав проректор з наукової роботи  Копійка Олег Валентинович, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник , який побажав їм плідної праці. Олег Валентинович відзначив актуальність і важливість питань порядку денного конференції та зупинився на конкретних напрямах наукової діяльності інституту.

На пленарному засіданні з інформацією про стан і основні напрямки розвитку соціології, як науки виступив завідувач кафедри  Соціології та гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, професор Полисаєв Олександр Павлович. Також були заслухані доповіді студентів випускних курсів інституту.

Конференція була продовжена роботою секцій :

•  «Актуальні проблеми економіки та управління», науковий керівник Тупкало Віталій Миколайович;
  • «Інноваційні процеси в розвитку телекомунікацій», науковий керівник Гудзь Олена Євгеніївна;
  •   «Розвиток соціальних технологій в інформаційному суспільстві», науковий керівник Полисаєв Олександр Павлович.

За підсумками роботи конференції грамоти за перші місця отримали:

•  Бондаренко Марина, група МНД-31;
  •  Бараш Антон, група МНД-41;
  • Саленко Єгор, група МНДС-51, а також були відзначенні кращі доповідачі та активні учасники, які також заохочені грамотами, дипломами та сертифікатами.

Фотографії

Спеціалізація: Штучний інтелект