Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Успішне кар’єрне зростання починається з Нами!

На вулиці зима. Зимові свята наближаються, але кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва невпинно працює на благо Державного університету телекомунікацій.

Асистент кафедри Менеджменту та куратор групи МНД-11 Якубенко І. М. разом із своїми студентами Бердніковою Марією та Яргіним Максимом відвідали школи міста Києва та провели профорієнтаційну роботу у цих школах. Це була не просто профорієнтаційна робота як завжди, а ще й подяка педагогічному колективу шкіл за якісну підготовку обдарованих і талановитих учнів, педагогічну та професійну майстерність педагогів, які випустили зі стін своїх навчальних закладів чудову талановиту молодь, які стали нашими студентами і навчаються за спеціальністю 073-Менеджмент.

Подяку від ректора Державного університету телекомунікацій Толубко Володимира Борисовича було вручено директору гімназії біотехнологій №177 Сташевській Ірині Станіславівні за Яргіна Максима,  який добре оволодіває всіма знаннями з однієї найпрестижнішої професії сьогодення – менеджера (управлінця) та директору загальноосвітньої школи №188 Бодня Александру Владимировичу за Берднікову Марію, яка не тільки стрімко йде до своєї омріяної мрії та поглиблює знання з багатьох дисциплін для успішного кар’єрного росту. 

Викладач кафедри Менеджменту Якубенко І.М. разом зі своїми студентами розповіли та надали профорієнтаційну підтримку учням гімназії біотехнологій №177 та загальноосвітньої школи №188 у процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності.

Профорієнтаційна робота в школах від Державного університету телекомунікацій допомагає школярам визначитися у виборі майбутньої професії у відповідності зі своїми інтересами, можливостями та здібностями.


Фотографії

Оцініть новину:
52

Читайте також

25 травня 2019 року представниками військ зв’язку Збройних Сил України була проведена презентація кадрових можливостей та пропозицій по вільним ..
Шановні студенти, аспіранти! Вам на допомогу ми рекомендуємо один з найкращих веб-ресурсів – Puzzle-Movies. Це створює додаткові можливост..
В період з 22.05 по 28.05 в Державному університеті телекомунікацій були проведені вибори нових голів Студентської Ради в кожному навчально-науковому ..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Абітурієнту

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!


Переглядів: 1 880
^