Шановні студенти! День відкритих дверей Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського - Онлайн

10:10, 28-04-2021

Онлайн 06 травня  2021 року о 11.30!

Запрошуємо всіх  взяти участь!

Онлайн-зустріч допоможе Вам знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії,  умов та особливостей навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх можливостей і додаткових переваг!

Завітайте на День відкритих дверей онлайн та поспілкуйтеся із представниками кафедри військової підготовки. Дізнайтеся про все, що Вас цікавить, та сплануйте власну цьогорічну вступну кампанію! ДО ЗУСТРІЧІ В ZOOM!

Пiдключитися до конференції Zoom

Код доступа: 1R7

Для участі в заході необхідно бути зареєстрованим в програмі ZOOM

Запрошуємо всіх на зустріч!