Особливості тижня

09:55, 31-08-2017

1. Кафедра телекомунікаційних технологій у повному складі прийняла участь у загальних університетських навчально-методичних зборах, які проводив ректор ДУТ Толубко В.Б.

2. Завідуючим кафедри телекомунікаційних технологій Мельником Ю.В. проведено засідання кафедри. На засіданні були розглянуті питання готовності навчального та методичного забезпечення навчального процесу, готовність лабораторної бази до проведення занять, визначені завдання науково-педегогічним працівникам кафедри на навчальни рік.

3. Призначені куратори навчальних груп та визначено організаційни план проведення та святкування 1 вересня.

4. Увага студентам першокурсникам спеціальності «Телекомунікації і радиотехника»

1 вересня 2017 для Вас визначальний і важливий день. Державний університет телекомунікацій радо зустріне Вас і ваших батьків на урочистих зборах студентів о 7.30 біля центрального входу.

Бажаємо успіхів на терні інноваційних телекомунікаційних технологій!

Вітаємо Вас з початком студентського навчання та життя!