Представники кафедри на Міжнародній Конференції Telecom Ukraine 2017

11:26, 28-09-2017

В вересні 2017 р. в Одесі відбулася Міжнародна Конференція Telecom Ukraine 2017. Ця конференція – одна із найвагоміших галузевих подій в Україні сфери телекомунікацій, медіа та контенту, що об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, галузеві вітчизняні та міжнародні підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі, обміні досвідом та встановленні нових партнерських стосунків для подальшої співпраці.

Участь у конференції приймав наш співробітник, професор кафедри телекомунікаційних технологій, головний радник ПАТ «Укртелеком» Каток Віктор Борисович. Його доповідь «Новітні технології – напрями стандартизації телекомунікаційної інфраструктури» визвала широку плідну дискусію усіх присутніх.