Відвідувачі лабораторії «Оптичних та перспективних ліній зв’язку»

11:35, 29-09-2017

На цьому тижні в нашому Університеті були студенти Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій. В лабораторії «Оптичних та перспективних ліній зв’язку» їм було розказано про навчання за спеціалізацією «Волоконно-оптичні системи передачі», продемонстровані стенди та обладнання на якому відпрацьовуються практичні навички майбутніми фахівцями галузі телекомунікацій.

Сподіваємось, що в наступному році більшість студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій стануть вже нашими студентами.

Тижнем раніше лабораторію «Оптичних і перспективних систем зв’язку» відвідала поважна делегація з Ісламської Республіки Іран.

Наші гості були вражені зразкам найсучаснішого обладнання таким як зварювальний апарат Fujikura 80S, рефлектометр останнього покоління EXFO AXS-110, оптичні тестери EXFO та діючим стендам провідних компаній світу.

Від наших гостей ми почули слова впевненості у якості знань що здобуваються студентами на такому сучасному обладнанні. Були висловлені слова взаємної надії на розширення професійних звязків і співробітництва у навчанні в університеті студентів з Ісла́мської Респу́бліки Іра́н.