Підготовка до апробації досліджень магістрів на міжнародній науковій конференції «Проблеми інформатизації»

12:27, 30-10-2017

Завершальною складовою навчання магістрів по всім спеціальностям є підготовка і захист магістерської роботи. Для її успішної підготовки мало написати тільки текст та зробити необхідні розрахунки та креслення. Обов’язковою умовою є підтвердження її актуальності, сучасності або направлення на перспективу і високого наукового рівня.

Основна мета автора магістерської роботи – продемонструвати рівень своєї наукової кваліфікації, вміння самостійно вести науковий пошук і вирішувати конкретні наукові задачі.

Ця мета досягається, в тому числі, шляхом публікації результатів свого дослідження в наукових фахових виданнях та виступах на науково-практичних конференціях.

Нагадуємо всім нашим майбутнім магістрам, особливо магістрам навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації, що в грудні місяці відбудеться міжнародна наукова конференція «Проблеми інформатизації». На сьогодні попередньо підтвердили своє бажання прийняти участь в роботі конференції делегації з Республіки Білорусь, Литви, Латвії, делегації  кількох вітчизняних ВУЗів.

Наукових керівників магістерських робіт, студентів випускних курсів просимо активно залучитися до написання доповідей і оформлення презентацій виступів на дану конференцію.