Підвищення кваліфікації фахівців галузі телекомунікацій

11:51, 17-11-2017

На кафедрі телекомунікаційних технологій продовжують проводитись курси підвищення кваліфікації фахівців галузі телекомунікацій.

Навчальна програма курсів реалізується шляхом проведення теоретичних та практичних занять в лабораторії оптичних та перспективних ліній зв’язку.

Практична компонента навчання відпрацьовується з використанням сучасного обладнання: зварювального апарату Fujikura 80S, рефлектометру EXFO AXS-110, електронні компоненти та обладнання Tyco Electronics.

В процесі навчання, завдяки унікальним методикам викладання, слухачі отримають важливі теоретичні знання та необхідні практичні навички по монтажу, тестуванню, діагностиці та локалізації несправностей волоконно-оптичних ліній зв’язку.

ПРОГРАММА КУРСУ

1. Будівництво та технічна експлуатація  ВОЛЗ первинної мережі (магістральної, зонової та місцевої)

2. Аварійно-відновлювальні роботи на ВОЛЗ.

3. Придбання практичних навичок з контролю параметрів  ОК, його експлуатації та ремонту, а саме:

•  розроблення волоконно-оптичного кабелю (ВОК);
  •  тестування та діагностика несправностей в пасивних оптичних мережах;
  •  зварювання волокон (робота зі зварювальним апаратом та прецензійним сколювачем);
  •  монтаж оптичних муфт та оптичних прикінцевих пристроїв;
  • вимірювання потужності і затухання в ВОК за допомогою джерела оптичного випромінювання й вимірювача потужності, оптичних мультиметрів;
  •  тестування оптичного кабелю за допомогою рефлектометра;
  •  робота з програмним забезпеченням для аналізу рефлекторам.

4. Охорона праці.

По закінченні курсів слухачі набувають навички та вміння по зварюванню оптичних волокон та монтажу муфт оптичного кабелю, а також зняттю і аналізу рефлектограми відрізку оптичного кабелю.

По закінченню навчання та після успішної здачі екзаменаційних тестів слухач отримує Сертифікат Державного зразка, який підтверджує кваліфікацію його власника і високо оцінюється на професійному ринку праці.

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ визначаються у відповідності до комплектування навчальних груп.

Курс розрахований на 2 дні роботи.

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації в Державному університеті телекомунікацій.