Співпраця з партнером кафедри ПАТ «Одеський кабельний завод»

09:43, 24-11-2017

Кафедра телекомунікаційних технологій має наукові та ділові контакти з багатьма організаціями України. Так, протягом багатьох років, розвивається плідна співпрацює з надійними діловими партнерами ПАТ «Укртелеком» і ПАТ «Одеський кабельний завод». Співпраця охоплює багато сфер життєдіяльності кафедри, включаючи спонсорську допомогу в забезпеченні зразками кабельної продукції для навчальних цілей, витратними матеріалами, працевлаштуванні наших випускників.

Нещодавно отримали подальший розвиток і науково-прикладні аспекти співпраці. Так, в рамках виконання науково-дослідної роботи, в інтересах ПАТ «Укртелеком» за участю фахівців і на обладнанні ПАТ «Одеський кабельний завод» доцентом нашої кафедри Марковим С.Ю. були проведені випробування зразків кабельної продукції.

Організація випробувань та їх проведення продемонстрували професійний підхід усіх сторын. Були обговорені також питання подальшого науково-технічного співробітництва.

Представниками ПАТ «Одеський кабельний завод» була висловлена ​​зацікавленість у фахівцях з волоконної оптики в зв'язку з великими обсягами замовлень для операторів телекомунікацій не тільки українських, а й зарубіжних.

А цей факт ще раз підтверджує, що затребуваність на ринку праці фахівців з волоконно-оптичних ліній передачі, яких готує кафедра, висока і зростатиме надалі.