Розвиток міжнародного співробітництва на кафедрі телекомунікаційних технологій

09:31, 01-12-2017

Важливе місце в роботі кафедри телекомунікаційних технологій займає наукова робота. Науково-педагогічний склад кафедри бере участь у багатьох наукових, науково-практичних конференціях не тільки в Україні, а й за її межами. Нещодавно існуючі наукові та ділові контакти кафедри отримали подальший розвиток.

Так, кафедрою «Телекомунікаційних технологій» Державного університету телекомунікацій спільно з кафедрою «Телекомунікаційних систем» Білоруської державної академії зв'язку м. Мінськ була створена спільна міжнародна наукова лабораторія «Системи і технології телекомунікацій».

Серед основних цілей діяльності Міжнародної лабораторії є спільне здійснення інноваційної діяльності в науково-освітній сфері, а також здійснення спільної діяльності з підготовки кадрів вищої наукової кваліфікації.

Основні напрямки наукової діяльності Міжнародної лабораторії:

• розробка методів аналізу систем, мереж і вимушені простої телекомунікацій;
  • розробка моделей побудови та методів оптимізації гетерогенних мультиагентних систем для вирішення задач розподіленого управління динамічними об'єктами;
  • вивчення методів організації децентралізованих систем телекомунікацій;
  • дослідження методів і способів синхронізації в телекомунікаційних мережах;
  • вироблення рекомендацій побудови та експлуатації волоконно-оптичних ліній передачі і структурованих кабельних мереж;
  • оптимізація алгоритмів роботи мультисервісних мереж.

Ведеться підготовча робота з Державною вищою школою Вільнюський коледж по спільній діяльності в галузі телекомунікацій та інформаційних технологій, а також з питань обміну студентами та викладачами за програмою ERASMUS +.

Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих!