Актуальна спеціальність «Електроніка»

12:03, 19-01-2018

Сучасний етап розвитку суспільства і техніки характеризується постійнім підвищенням ролі електроніки в усіх сферах людської діяльності. Сьогодні принаймні 80% обсяги світової промислової продукції займає електроніка.

Стала тенденція переходу до цифрової електроніки вимагає збільшення кількості фахівців з електроніки, Які мають необхідну теоретичну підготовку і практичні навички володіння передових цифрових технологіями і мікро- та нано- електронними компонентами для забезпечення кваліфікованого обслуговування сучасної техніки і створення нових зразків конкурентоздатної комп'ютеризованої електронної апаратури.

Ми пропонуємо вам навчатись по спеціальності 171 «Електроніка», яка в нашому університеті надає знань і вмінь з електронних та радіоелектронних пристроїв и систем як загально, так й спеціального призначення, оптичних та фотонних пристроїв та систем телекомунікацій.

Стати фахівцем за спеціальністю 171 «Електроніка» означає навчитись розробляти нові радіоелектронні пристрої та системи, бути здатним впроваджувати нові оптичні, фотонні, квантові та радіо технології, керувати процесами технічного обслуговування оптичних и радіоелектронних пристроїв та систем.

Навчання за цією спеціальністю дає широкий спектр знань, необхідних для ефективного застосування електронних і комп'ютерних методів і засобів в усіх галузях науки, техніки, розробки, проектування, виробництва, обслуговування, експлуатації, ремонту, сертифікації, маркетингу тощо. Ви оволодієте сучасний технологіями розробки, модернізації, експлуатації та обслуговування сучасної електронної, радіоелектронної та оптичної апаратури. Будете одними з перших у створенні фотонних и квантових пристроїв та систем.

Наші випускники успішно працюють на посадах експертів, аналітиків, провідних менеджерів, інженерів-конструкторів у компаніях Укртелеком, «Укрчастотнагляд», Lifecell, Vodafone, Київстар, «Воля-Кабель», фірмах з розробки, збірки та обслуговування електронної, радіоелектронної та комп'ютерної апаратури, тощо. Крім того, вони успішно відкривають свої фірми з ремонту, розробки, виробництва та продажу апаратури и постачання комплектуючих деталей и вузлів.

Від створення та обслуговування вмикача світла до космічного супутника, все це забезпечує одна з самих інтелектуальних спеціальностей «Електроніка»!