Чи вміємо, знаємо, можемо!

14:59, 16-02-2018

Електроніка та її різновиди (квантова, оптична, фотонна і ін.) Є дуже популярною спеціальністю на сьогоднішній день і матиме великі перспективи в майбутньому. Без неї неможлива робота будь-якої сучасної техніки. Це одне з ключових напрямків сучасної наукомісткої промисловості, «мозок і нервова система» високотехнологічних виробів всіх галузей світової індустрії.

Спеціальність 171 «Електроніка» дозволяє вивчити принципи роботи електронних пристроїв і систем, що застосовуються в усіх сферах життя. До списку досліджуваних відносяться системи збору і обробки даних, системи силової електроніки і управління різними технологічними процесами, способи створення квантових підсилювачів, світлодіодних випромінювачів, лазерів і іншого. Застосувати свої знання можна в багатьох галузях науки і виробничої діяльності.

Навчання на даній спеціальності дозволить розбиратися в способах конструювання, проектування та в технологіях виробництва; експлуатувати електронні, фотонні, квантові, оптичні пристрої.

Студенти в процесі отримання освіти оволодіють великою кількістю знань і умінь. Випускник за фахом «Електроніка» зможе:

• створювати технічну і проектну документацію для розробки високотехнологічних пристроїв;
  • оформляти завершення проектно-конструкторські роботи;
  • створювати інструкції по експлуатації технічних пристроїв;
  • модернізувати виробництво шляхом впровадження в нього новітніх розробок;
  • перевіряти створювані проекти на відповідність існуючим стандартам та іншої документації;
  • організувати виробництво електронних пристроїв.

Перелік сертифікатів ЗНО необхідних при вступі на спеціальність «Електроніка»:

• Українська мова і література
  • Фізика або іноземна мова

Знання та вміння, які будуть придбані студентом в Державному університеті телекомунікацій, дозволять йому стати фахівцем у своїй галузі і успішно реалізувати себе в будь-якій сфері діяльності.