Продовжується Акредитація на кафедрі Телекомунікаційних технологій

19:42, 15-03-2018

Робота експертної комісії з акредитації освітньо-професійної

програми «Радіотехнічні пристрої, системи та комплекси»

зі спеціальності 172 –«Телекомунікації та радіотехніка»

за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

на кафедрі «Телекомунікаційних технологій»

15 березня на кафедрі «Телекомунікаційних технологій» Державного університету телекомунікацій продовжується робота експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної «Радіотехнічні пристрої, системи та комплекси»  зі спеціальності 172 –«Телекомунікації та радіотехніка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

За наказом №175 від 05.03.18 р. Створено комісію, яка працює з 14.03.18 по 16.03.18 р. у складі:

• Кичак Василь Мартинович - завідувач кафедри телекомунікаційних систем та телебачення Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Замула Олександр Андрійович - професор кафедри безпеки інформаційних систем і технологій Харківського університету імені В.Н. Каразіна, доктор технічних наук, доцент.

Робота комісії здійснюється в період 14 – 16 березня, наприкінці якого буде здійснюватися підготовка висновків за результатами акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Радіотехнічні пристрої, системи та комплекси»  зі спеціальності 172 –«Телекомунікації та радіотехніка» за другим (магістерським) освітнім рівнем у Державному університеті телекомунікацій.

Метою магістерської програми є підготовка професіоналів-зв’язківців в галузі телекомунікацій, які володіють логічним мисленням, компетентні в питаннях системного аналізу і оцінки ефективності функціонування телекомунікаційної системи, можуть прогнозувати та оцінювати експлуатаційні питання. Особлива увага приділяється поєднанню теоретичних знань з проектування та експлуатації систем передачі інформації з практичними вміннями та навичками у сфері телекомунікаційних систем та мереж, та на впровадження інноваційних методів побудови інформаційно-комунікаційних систем з оптимальними характеристиками.

Освітньо-професійна програма орієнтується на сучасні наукові дослідження у сфері телекомунікацій, враховує специфіку роботи сучасних телекомунікаційних систем та підприємств галузі, на розв’язання складних технічних завдань та практичних проблем проектування, підтримки та моніторингу телекомунікаційних систем та мереж.

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану спеціальності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення спеціальності кафедри та інших документів.